• امروز : یکشنبه - ۱۹ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - رمضان - 1442
  • برابر با : Sunday - 9 May - 2021
1

طرح مشکلات ایران ایر در جلسه هما با رئیس سازمان برنامه

  • کد خبر : 13766
  • 08 اسفند 1399 - 12:35
طرح مشکلات ایران ایر در جلسه هما با رئیس سازمان برنامه

جلسه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و رئیس صندوق بازنشستگی هما با رئیس سازمان برنامه و بودجه با هدف پیگیری مسائل هما برگزار شد.

به گزارش سیونا، به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در این جلسه کاپیتان علیرضا برخور، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با بیان ضرورت توجه دولت به هواپیمایی ملی کشور بر مساعدت رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد.
کاپیتان برخور با تشریح آخرین وضعیت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، به مشکلات ناشی از فشار نقدینگی، عدم امکان تامین مناسب قطعات موردنیاز، هزینه‌های سنگین ناشی از بدهی‌های انباشته سنوات کارکنان و نارضایتی به حق بازنشستگان هما از معاون رئیس‌جمهور تقاضای نگاه ویژه به این موضوعات کرد.
در ادامه این جلسه، افقهی، رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی هما با تشریح آخرین وضعیت موجود، درخواست‌های فوری شرکت را برای حل مشکلات را برشمرد و با تاکید بر ضرورت جبران دولت در قبال مصوبات متعدد پروازهای تکلیفی و نرخ‌های ترجیحی ابلاغی، از معاون رئیس‌جمهور برای پرداخت‌های فوری ماه پایانی سال بازنشستگان و استفاده از ظرفیت‌های تبصره‌های بودجه عمومی دولت درخواست توجه ویژه کرد.
در ادامه جلسه، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه با تبریک پنجم اسفندماه سالگرد تاسیس هما ابراز امیدواری کرد در هفته آتی با برگزاری جلسات کارشناسی و تدوین راهکارهای قانونی، در حد توان بتواند بخشی از درخواست‌های صورت گرفته، انجام شود.

لینک کوتاه : https://cvna.ir/?p=13766

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰