• امروز : یکشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 25 July - 2021
2
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد:

برگزاری ۳ مناقصه برای خرید اتوبوس‌های جدید

  • کد خبر : 14551
  • 08 خرداد 1400 - 10:09
برگزاری ۳ مناقصه برای خرید اتوبوس‌های جدید

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: مناقصه خرید اتوبوس‌های جدید در حال برگزاری است و بازگشایی پاکت‌ها و اعلام برنده ۱۵ خرداد ماه اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: چند روز گذشته تعدادی از افراد سندیکای کارگری که یک تشکل غیرقانونی است در مقابل شورای شهر تهران تجمع کرده بودند، شرکت واحد، شورا‌های اسلامی کار را دارای نمایندگان قانونی می‌داند، اما تقاضای آن‌ها در کل، رسیدگی به وضعیت مطالبات بود که در همان موقع بخش عمده‌ای از آن ساماندهی شده بود.
وی ادامه داد: یک سری از مطالبات آن‌ها مربوط به لباس کار بود که ما مبلغ آن را در فیش حقوقی‌شان لحاظ کردیم، مطالبه دیگر آن‌ها نیم‌چاشت بود که به صورت شیر و کیک باید در اختیار آن‌ها قرار می‌گرفت، اما در سال ۹۹ به دلیل مشکلات این کار با تاخیر انجام شد که آن را هم مبلغش را در فیش حقوقی پرداخت کردیم.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: این افراد خواسته دیگری همچون طبقه‌بندی مشاغل هم داشتند که مصوبه آن را در سال ۹۹ از هیئت مدیران دریافت کردیم و اواخر همان سال قراردادی ۶ ماهه با پیمانکار امضا شد که اصلا موضوع خاصی نیست که نیاز به تجمع داشته باشد.
ترفع با اشاره به خرید اتوبوس‌های جدید یادآور شد: مناقصه خرید اتوبوس‌های جدید در حال برگزاری است، مناقصه اول ۱۲۰ دستگاه اتوبوس، مناقصه دوم ۱۰۰ دستگاه مینی بوس ۲ در و مناقصه سوم هم ۲۰ دستگاه ون برای معلولان و جانبازان است، بازگشایی پاکت‌ها و اعلام برنده ۱۵ خرداد ماه اعلام می‌شود.
وی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون رانندگان اتوبوس، گفت: در این رابطه مکاتبات بسیار زیادی انجام شده و لیست تمام رانندگان را ارسال کردیم که امیدواریم عملیات تزریق به زودی انجام شود، ما حتی مکانی را هم برای واکسیناسیون این افراد در نظر گرفتیم.

لینک کوتاه : https://cvna.ir/?p=14551

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰