• امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
2

عدم پرداخت مطالبات سه ایرلاین به فرودگاه

  • کد خبر : 19537
  • ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
عدم پرداخت مطالبات سه ایرلاین به فرودگاه

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با پیگیری‌های انجام شده تمامی ایرلاین‌ها بدهی خود را تقسیط و یا صفر کرده اند، اما هنوز سه ایرلاین دیگر بدهکارند.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، حمید رضا سیدی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت:تاکنون تعداد زیادی از شرکت های هواپیمایی اقدام به پرداخت مطالبات خود کرده اند و تنها سه ایرلاین تاکنون بدهی های خود را به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران پرداخت نکرده اند که در حال پیگیری هستیم.
به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکنون چندین بار درخواست افزایش هزینه عوارض فرودگاه بر روی بلیت هواپیما را داده ایم اما تاکنون به تصویب نرسیده است.
او می گوید: هزینه عوارض فرودگاهی در پرواز های داخلی بر روی بلیت هواپیما ۷ هزار تومان و در پرواز های خارجی ۳۵ هزار تومان است که ما پیشنهاد داده ایم این میزان در پرواز های داخلی ۵ درصد نرخ بلیت و در پرواز خارجی به ۷ درصد برسد. 
آخرین افزایش عوارض فرودگاهی در سال ۹۴ بوده و تاکنون با وجود پیشنهادهای ارائه شده افزایش نداشته‌ که این افزایش قیمت امسال در کمیسیون اقتصادی مجلس به تصویب رسیده است.

لینک کوتاه : https://cvna.ir/?p=19537

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰