• امروز : شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 20 August - 2022
2

یک میلیون خودروی بنز در سراسر دنیا به خاطر نقص فنی بازگردانده می‌شوند

  • کد خبر : 18389
  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰:۰۰
یک میلیون خودروی بنز در سراسر دنیا به خاطر نقص فنی بازگردانده می‌شوند

برخی از مدل‌های خودروی بنز تولید سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ به علت وجود اشکالی در سیستم ترمز باید مورد بررسی قرار بگیرند. نزدیک به یک میلیون دستگاه خودروی مرسدس بنز در سراسر دنیا مشمول این فراخوان می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، سازمان حمل و نقل موتوری فدرال آلمان اعلام کرده است، در مجموع بیش از ۹۹۳ هزار دستگاه خودروی بنز شاسی بلند سری ML و GL و نیز مدل لیموزین بزرگ کلاس R باید بازگردانده شوند. تخمین زده می‌شود که حدود ۷۰ هزار از این مدل بنز در داخل آلمان باشند.
در این مدل‌های بنز ممکن است ساییدگی سیستم تقویتی ترمز منجر به این شود که ارتباط پدال ترمز با سیستم ترمز قطع شده و در نهایت ترمز کار نکند.
شرکت مرسدس بنز این اشکال را تایید کرده و متذکر شده که هنگام ترمز گرفتن صدای سوت کشیدن و صدایی شبیه نویز برق شنیده می‌شود. سخنگوی شرکت مرسدس بنز گفته است، این مدل‌ها بازگردانده می‌شوند تا سیستم ترمزشان بازبینی شده و در صورت نیاز تعویض شود.
تا زمان بازبینی، این خودروها نباید مورد استفاده قرار بگیرند. برای مدت زمانی که این خودروها در تعمیرگاه و منتظر بررسی هستند، خودروی جایگزین یا راه حل دیگری پیش‌بینی شده است.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=18389

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰