شرکت هواپیمایی اسپانیایی به دنبال کاهش ناوگان به خاطر کرونا - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024
4
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایبری اسپانیا اعلام کرد:

شرکت هواپیمایی اسپانیایی به دنبال کاهش ناوگان به خاطر کرونا

  • کد خبر : 4441
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
شرکت هواپیمایی اسپانیایی به دنبال کاهش ناوگان به خاطر کرونا

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایبری اسپانیا اعلام کرد که این شرکت به خاطر شرایط پیش آمده ناشی از شیوع کرونا تعداد هواپیماهای خود را کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، لوئیز گالگو، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایبری اسپانیا، اعلام کرد که به خاطر بحران پیش آمده در صنعت هواپیمایی بین‌المللی، ناشی از شیوع کرونا، این شرکت مجبور است تعداد هواپیماهای خود را کاهش دهد.
 شرکت ایبری همچنین قصد دارد تعداد مقصدها و همچنین تعداد پروازهای خود را با توجه به کاهش شدید تقاضا برای مسافرت‌های هوایی پایین بیاورد.
وی گفت: ایبری مجبور است اخراج موقت کارمندان خود را تا ماه دسامبر تمدید کند.
گالگو طی مصاحبه‌ای که امروز منتشر شد گفته است در شرکت هواپیمایی ایبری ما کوچکتر خواهیم شد اما موجودیت خود را حفظ می‌کنیم که البته این مسئله‌ای است که مشخص نیست دیگر شرکت‌های هواپیمایی توان اجرای آن را داشته باشند.
وی گفت متاسفانه کوچک‌تر می‌شویم و ظرفیت خود را بر اساس تقاضا تنظیم خواهیم کرد. هواپیماهای ما کمتر می‌شود و ما پروازهای کمتری به مقاصد کمتر خواهیم داشت.
به گفته مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایبری اسپانیا این شرکت که در مادرید اسپانیا قرار دارد به خاطر زمین‌گیر شدن هواپیماهایش ناشی از اجرای قوانین محدودیت‌های اجتماعی برای کنترل شیوع کرونا روزانه ۷ میلیون یورو ضرر کرده است.
به گفته گالگو شرکت ایبری ۱۷ فروند از هواپیماهای ایرباس ۳۴۰ خود را کنار خواهد گذاشت.
به گفته گالگو بعید به نظر می‌رسد تا  قبل از سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ شاهد بازگشت سطح تقاضا برای مسافرت‌های هوایی به سطح سال ۲۰۱۹ باشیم.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=4441

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰