ساخت آزادراه کنارگذر شمالی کرج با اعتبار ۱.۷ هزار میلیاردی - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024
5
انتهای آزادراه همت کرج به آزادراه کرج-قزوین متصل می شود

ساخت آزادراه کنارگذر شمالی کرج با اعتبار ۱.۷ هزار میلیاردی

  • کد خبر : 6030
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
ساخت آزادراه کنارگذر شمالی کرج با اعتبار ۱.۷ هزار میلیاردی

مصوبه ساخت آزادراه کنارگذر شمالی کرج حد فاصل جاده چالوس تا آزادراه کرج-قزوین به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت دولت در خصوص احداث آزادراه کنارگذر شمالی کرج از انتهای آزادراه همت کرج واقع در ابتدای جاده چالوس تا محل اتصال به آزادراه قزوین کرج را به سازان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اعتبار هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان را ابلاغ کرد.
قرار است برای احداث این آزادراه ۱۷.۶ کیلومتری، شرکت احداث و بهره برداری آزادراه کنارگذر شمالی کرج با سهامداری شهرداری کرج و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و با مشارکت بانک‌ها در تأمین مالی آن ساخته شده و اصل و سود سرمایه گذاری مربوطه از محل اخذ عوارض، مستهلک شود.
۴۰۰ میلیارد تومان از هزینه احداث این آزادراه را شرکت ساخت و توسعه و مابقی ۱,۳۰۰ میلیارد تومان را شهرداری کرج تأمین می‌کند.
نرخ سود سرمایه گذاری در این پروژه، معادل نرخ سود سپرده‌های بانکی اعلامی از سوی بانک مرکزی در زمان احداث و بهره برداری آزادراه به اضافه ۳ درصد تعیین شده است.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=6030

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰