تعرفه تعمیرگاه‌ها افزایش یافت - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
5

تعرفه تعمیرگاه‌ها افزایش یافت

  • کد خبر : 7127
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۰۵
تعرفه تعمیرگاه‌ها افزایش یافت

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرواز تأثیر افزایش قیمت قطعات خودرو بر افزایش تعرفه تعمیرگاه ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، علیرضا نیک آیین بیان کرد: با توجه به اینکه قیمت قطعات خودرو در هر سال ممکن است چندین بار دچار نوسان و افزایش قیمت شود اما تعرفه تعمیرگاه ها در هر سال یک بار تغییر می کند، می‌توان گفت افزایش قیمت قطعات مستقیما موجب افزایش تعرفه تعمیرگاه ها نشده اما می تواند تأثیرات غیرمستقیمی داشته باشد. افزایش قیمت خودرو نیز به همین ترتیب می تواند بر افزایش قیمت قطعات و در نتیجه نرخ تعرفه تعمیرگاه ها نیز مؤثر باشد.
وی درباره تأثیر کمبود برخی قطعات خودرو بر فعالیت تعمیرکاران گفت: تعمیرکاران در مورد قطعات اتومبیل های سواری مشکلی ندارند و کمبودی در بازار وجود ندارد اما بیشترین مشکل در خصوص خودروهای کار است که تعمیرکاران تمام سعی خود را برای به‌کارگیری قطعه موردنظر در خودروهای سنگین می کنند تا بدون فعالیت نمانند.
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودروخاطرنشان کرد: فعالیت تعمیرکاران در ماه های گذشته به دلیل کرونا، کاهش سفرها و رفت و آمد مردم با رکود مواجهه شد اما علی رغم رونق نسبی آن در ماه های اخیر، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رضایت بخش نیست.
نیک آیین درباره تعمیر رایگان خودروهای کادر درمان که از ابتدای سال آغاز شده بود تصریح کرد: در حال حاضر این خدمات به این دلیل که نیازی به تعمیر خودروهای بیمارستان و پرسنل آن احساس نمی شد متوقف شده اما صنف تعمیرکاران آماده ارائه هر گونه خدمات به مردم از جمله کادر درمان برای حفظ آرامش و برقراری وضعیت مطلوب در کشور است.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=7127

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰