تولید ۱۹ خودروی سبک سواری و وانت با ۳ ستاره کیفی - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024
8
اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت اعلام کرد:

تولید ۱۹ خودروی سبک سواری و وانت با ۳ ستاره کیفی

  • کد خبر : 8688
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
تولید ۱۹ خودروی سبک سواری و وانت با ۳ ستاره کیفی

بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در خرداد ماه امسال، در گروه خودروهای سبک ۹ خودروی سواری توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند و همچنین ۱۹ خودروی سبک سواری و وانت ۳ ستاره کیفی به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، بر اساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در خرداد ماه امسال در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص داد.

در لیست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت نیز وانت‌های‌ تندر شرکت ایران خودرو و مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین موفق به کسب ۳ ستاره کیفی شدند.

در همین گروه تولیدات وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ دو کابین متعلق به شرکت بهمن موتور و وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند و نیسان‌های تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد توانستند یک ستاره کیفی را از آن خود کنند.

پژو ۲۰۰۸ تنها دارنده پنج ستاره کیفی

در گروه سبک بخش سواری خودروی پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو/ایکاپ موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داد؛ این خودرو در لیست قیمتی دو قرار دارد و در این لیست هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود نموده است.

۵JAC-S و ۳JAC-S کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند و همچنین NEW MVMX 33Sشرکت مدیران خودرو در لیست قیمتی دو، توانست ۲ ستاره به دست آورد.

در سطح قیمتی یک نیز خودروی تیگو۷، سه ستاره کیفی به دست آورده است.

بنابر این گزارش، در لیست قیمتی سه، خودروهای B30 شرکت بهمن موتور و چانگان ۳۵cs سایپا- سیتروئن چهار ستاره کیفی به دست آوردند و آریزو ۵ مدیران خودرو سه ستاره ای شد.

همچنین در سطح قیمتی چهار، خودروهای تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷SD اتوماتیک و پژو ۲۰۷، همگی از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و دانگ فنگ ۳۰H و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودروهای کوییک سایپا و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره ای شدند.

در این لیست، خودروهای سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند.

سمند ایران خودرو تبریز، پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان، ساینای سایپا-سیتروئن، تیبا ۲ سایپا و تیبای سایپا سیتروئن نیز دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در سطح قیمتی پنج نیز خودروهای سایپا ۱۳۱X، سایپا ۱۳۲X و سایپا ۱۱۱X شرکت سایپا و سایپا ۱۳۱X پارس خودرو، دو ستاره کیفی به دست آوردند.

هیوندای ۶۵HD تنها خودروی سنگین ۴ ستاره

در بخش کامیونت، هیوندای HD65 ایران خودرو دیزل تنها خودروی سنگین چهار ستاره کیفی می باشد و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل، کامیونت۶FAW Tiger V سیبا موتور و شیلر بهمن دیزل سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون بنز WH شرکت ایران خودرو دیزل دو ستاره کیفی به دست آورد.

در بخش کشنده‌، خودروی کشنده فوتون ۴Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست سه ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس شیلر بهمن دیزل در لیست ۳ ستاره ها قرار گرفت.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=8688

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰