افزایش پروازهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024
8

افزایش پروازهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  • کد خبر : 9425
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
افزایش پروازهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : هواپیمایی امارات صبح امروز پروازهای خود به تهران را از سر گرفت.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، محمدرضا کریمیان اظهار داشت شیوع بیماری کووید ١٩ در جهان و کاهش تقاضا برای سفر موجب شد تا بسیاری از شرکت های هواپیمایی دنیا عملیات پروازی خود را محدود و یا متوقف کنند.

وی ادامه داد اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و بهبود شرایط کنترل بیماری کرونا موجب شد تا عملیات پروازی شرکت های هواپیمایی به تدریج به شرایط عادی بازگردد و دوباره شاهد رشد پروازها باشیم.

کریمیان گفت : در همین راستا هواپیمایی امارات برنامه خود برای از سرگیری پروازها به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را اعلام کرد و نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی پس از قریب به ۶ ماه ساعت ١٠:٢۵ در تهران به زمین نشست.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت شرکت هواپیمایی امارات از امروز ٢٧ تیرماه یک پرواز روزانه در مسیر تهران – دبی – تهران با هواپیمای بوئینگ ٧٧٧ انجام خواهد داد.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود افزایش پروازها متاثر از اجرای دقیق پروتکل های مصوب سازمان هواپیمایی کشوری و ستاد ملی مقابله با کرونا در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کووید ١٩ در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) است که موجب شده تا شرکت های هواپیمایی درخواست برقراری پرواز به پایتخت کشورمان را داشته باشند.

گفتنی است بر اساس اعلام هواپیمایی امارات، با از سرگیری پروازها به تهران این شرکت هواپیمایی به ۵٩ مقصد در اقصی نقاط جهان پرواز خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=9425

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰