سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری نیویورک برای توسعه زیرساخت خودرو های برقی - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : پنج شنبه - ۱۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 30 May - 2024
4

سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری نیویورک برای توسعه زیرساخت خودرو های برقی

  • کد خبر : 9437
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری نیویورک برای توسعه زیرساخت خودرو های برقی

فرماندار نیویورک از اختصاص ۷۵۰ میلیون دلار سرمایه به ساخت ایستگاه های شارژ و سایر زیرساخت های خودروهای برقی به عنوان بخشی از هدف بلند مدت این ایالت برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، اندرو کوئومو، فرماندار نیویورک از اختصاص ۷۵۰ میلیون دلار سرمایه به ساخت ایستگاه های شارژ و سایر زیرساخت های خودروهای برقی به عنوان بخشی از هدف بلند مدت این ایالت برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای خبر داد.
با این سرمایه گذاری که تا حد زیادی توسط شرکت های توزیع انرژی ایالتی انجام می شود، قرار است بیش از ۵۰ هزار ایستگاه شارژ خودروهای برقی ایجاد شود. کل بودجه این شرکت ها تا سال ۲۰۲۵ به حدود ۷۰۱ میلیون دلار خواهد رسید.
۴۸٫۸ میلیون دلار دیگر قرار است از محل تسویه حساب با شرکت آلمانی فولکس واگن به دلیل رسوایی تأمین بودجه اتوبوس های برقی و همچنین ایستگاه های شارژ تامین شود.
این اقدام نیویورک همزمان با اقدام مشابه ایالت فلوریدا صورت خواهد گرفت. مقامات فلوریدا در تاریخ ۱۰ ژوئیه اعلام کردند که ۸٫۶ میلیون دلار برای افزایش ایستگاه های شارژ سرمایه گذاری خواهد شد.
در حالی که فروش خودروهای برقی طی چند سال گذشته به تدریج افزایش یافته است ، براساس اعلام وزارت انرژی ایالات متحده ، این خودروها هنوز هم کمتر از ۲ درصد از کل فروش خودروهای آمریکایی در سال ۲۰۱۹ را تشکیل می دهند.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=9437

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰