جزئیات نقص فنی در موتور بوئینگ ۷۳۷ آسمان و فرود اضطراری هواپیما در زاهدان - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024
1

جزئیات نقص فنی در موتور بوئینگ ۷۳۷ آسمان و فرود اضطراری هواپیما در زاهدان

  • کد خبر : 11205
  • ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
جزئیات نقص فنی در موتور بوئینگ ۷۳۷ آسمان و فرود اضطراری هواپیما در زاهدان

مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی گفت: بوئینگ ۷۳۷ آسمان مسیر مشهد به چابهار به شماره پرواز ۳۹۲۹ امروز دچار نقص فنی در موتور شماره یک شد و خلبان ساعت ۱۱:۲۸ ‌به سلامت در فرودگاه زاهدان به‌صورت اضطراری فرود آمد‌.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، به نقل از فارس، امروز هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد به چابهار، در فاصله  ۱۰۰ مایلی زاهدان، به دلیل بروز نقص فنی در فرودگاه زاهدان زمین نشست.
در این‌باره مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری به فارس گفت:‌ پرواز شماره ۳۹۲۹ شرکت هواپیمایی آسمان با هواپیمای بویینگ ۷۳۷ ثبت در مسیر مشهد به چابهار با ۸۷ مسافر و‌۱۰ خدمه پروازی دچار نقص فنی در یک سیستم نشان دهنده موتور شماره یک شد و خلبان طبق دستورالعمل‌های پروازی، موتور مربوطه را خاموش کرد‌.
حسن رضایی‌فر افزود: این هواپیما در ساعت ۱۱:۲۸ ‌به سلامت در فرودگاه بین المللی شهدای زاهدان به‌صورت اضطراری فرود آمد‌.
به گفته مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی آسمان با اعزام هواپیمای جایگزین از مشهد، مسافران را به مقصد انتقال داد.
وی اظهار داشت: پرسنل فنی شرکت به همراه خلبانان جدید جهت انجام تعمیرات و بازگرداندن هواپیما به زاهدان اعزام شدند.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=11205

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰