انتقال قیمت‌گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت پاک کردن صورت مسئله است - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
4
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

انتقال قیمت‌گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت پاک کردن صورت مسئله است

  • کد خبر : 11493
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
انتقال قیمت‌گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت پاک کردن صورت مسئله است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است انتقال قیمت‌گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت از مصرف کننده را پاک کردن صورت مسئله است و دولت باید ریشه‌ای مشکل خودرو در کشور را حل کند.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، به نقل از خانه ملت، حجت‌اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره ورود مجدد سازمان حمایت از مصرف کننده به پروسه قیمت‌گذاری خودرو، گفت: در شرایط کنونی علیرغم اینکه سازمان حمایت از مصرف‌کننده بر بازار نظارت دارد، قیمت کالاها روند صعودی دارد، حال این پرسش ایجاد می‌شود که چگونه با انتقال پروسه قیمت‌گذاری به سازمان حمایت از مصرف کننده این سازمان می‌تواند بازار چهارچرخ ها را مدیریت کند؟
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتقال قیمت‌گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت از مصرف کننده را پاک کردن صورت مسئله دانست و اضافه کرد: از آنجایی که بخشی از نابسامانی‌های بازار خودرو ناشی از حجم نقدینگی بالا در جامعه است، دولت باید راهکاری برای ساماندهی سرمایه‌های سرگردان داشته باشد.
مادامی که تقاضای کاذب موجود در بازار مدیریت نشود، بازار چهارچرخ ها ساماندهی نمی‌شود
وی ادامه داد: بهترین راهکار برای جلوگیری از هجوم نقدینگی به بازار خودرو، افزایش جذابیت سایر بازارها است در حال حاضر که مردم برای تامین مسکن موردنیاز خود با مشکل روبه رو هستند،  ساخت خانه بهترین نسخه برای مقابله با سیلاب سرمایه‌های سرگردان است.
این نماینده مردم درمجلس یازدهم تصریح کرد: مادامی‌که تقاضای کاذب موجود در بازار مدیریت نشود، با موضوعاتی مانند تغییر نهاد قیمت‌گذاری، بازار چهارچرخ ها ساماندهی نمی‌شود.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=11493

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰