بهره‌برداری از سامانه داخلی ترمز واگن‌های باری - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024
8

بهره‌برداری از سامانه داخلی ترمز واگن‌های باری

  • کد خبر : 11592
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
بهره‌برداری از سامانه داخلی ترمز واگن‌های باری

اولین سیستم ترمز ملی واگن‌های باری کشور که تا پیش از این ۱۰۰ درصد وارداتی بود، به همت تولیدکنندگان داخل، بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، مراسم ورود ۱۲۲ دستگاه انواع ناوگان ریلی تولید داخل و ۱۵ دستگاه لکوموتیو جرثقیل‌دار به شبکه ریلی، با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن برگزار شد.
در این مراسم مدیرعامل راه‌آهن اظهار داشت: امروز ۱۲۲ دستگاه انواع ناوگان ریلی تولید داخل به شبکه راه‌آهن ملحق می‌شود که امیدواریم با مساعدت‌های نظام مالی کشور در سال جهش تولید تا پایان سال تعداد زیاد دیگری از ناوگان وارد شبکه شود.
سعید رسولی ادامه داد: نهضت بهسازی و نوسازی ناوگان از سال گذشته در دستور کار شرکت راه‌آهن قرار گرفت و امیدواریم ناوگانی در شأن مردم داشته باشیم.
وی گفت: امروز همچنین از طریق تسهیلات خارجی که از سال‌های گذشته فراهم شده بود ۱۵ دستگاه لکوموتیو جرثقیل‌دار وارد شبکه شد که موجب ارتقاء ایمنی شبکه ریلی می‌شود.
* اولین سیستم ترمز داخلی وارد مدار استفاده می‌شود
مدیرعامل شرکت راه‌آهن افزود: با همت کارخانجات راه‌آهن و حمایت از تولید داخل، امروز اولین سیستم ترمز ملی واگن‌های باری کشور افتتاح می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رسولی اظهار کرد: سیستم ترمز واگن، جزو سامانه‌هایی بود که ۱۰۰ درصد در آن وابستگی خارجی وجود داشت و وارداتی بود اما امروز در داخل تولید می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین در راستای توجه به سرمایه‌های انسانی امروز سامانه پروژه مدیریت استعدادهای راه‌آهن افتتاح می‌شود؛ ۳۷۷۵ نفر از کارشناسان و مدیران راه‌آ‌هن در مرحله اول مخاطبان این طرح خواهند بود و اطلاعات خود را در سامانه بارگذاری می‌کنند در ۶ مرحله ارزیابی می‌شوند و بدین ترتیب ما بانک اطلاعاتی خوبی از استعدادهای موجود راه‌آهن خواهیم داشت و در مشاغل کلیدی و انتخاب مدیران از این سامانه استفاده می‌شود.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=11592

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰