جریمه روزانه برای خودروهای بدون معاینه فنی - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 1 October - 2023
1

جریمه روزانه برای خودروهای بدون معاینه فنی

  • کد خبر : 21722
  • ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
جریمه روزانه برای خودروهای بدون معاینه فنی

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور گفت: تمام خودرو‌هایی که بیش از چهار سال از تاریخ تولید آن‌ سپری شده باشد مشمول معاینه فنی هستند.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، سردار سید تیمور حسینی، در خصوص جریمه خودرو‌های فاقد معاینه فنی اظهار داشت: از سال ۹۴ سامانه سیمفا راه اندازی و اطلاعات تمام خودرو‌ها در خصوص معاینه فنی در این سامانه متمرکز شده است؛ بر همین اساس عمدتاً جریمه خودرو‌های فاقد معاینه فنی به وسیله دوربین‌ها در تهران و برخی شهر‌های بزرگ انجام می‌شود.

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور تصریح کرد: در حال حاضر روزانه بالغ بر ۱۲ هزار وسیله نقلیه جریمه شده و طبق آخرین آمار از اول سال تاکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار مورد جریمه برای خودرو‌های فاقد معاینه فنی ثبت شده است.

سردار حسینی با بیان اینکه مالکان وسایل نقلیه باید نسبت به انجام معاینه فنی و دریافت مجوز مربوطه اهتمام بورزند بیان کرد: جریمه روزانه خودرو‌های فاقد معاینه فنی به صورت پیامک به افراد اعلام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که شماره تلفن همراه آن‌ها در سامانه ثبت نشده یا تغییر کرده باشد برای باید برای به روز رسانی و ثبت شماره جدید اقدام کرده تا در صورت اعمال قانون با دریافت پیامک‌ها مطلع شوند.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=21722

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰