۸۵ هزار کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس فرسوده جایگزین می‌شوند - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : دوشنبه - ۱۳ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 4 December - 2023
3

۸۵ هزار کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس فرسوده جایگزین می‌شوند

  • کد خبر : 27682
  • ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
۸۵ هزار کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس فرسوده جایگزین می‌شوند

طرح جایگزینی ۸۵ هزار دستگاه کامیون و کِشنده بالای ۱۰ تن، اتوبوس و مینی‌بوس فرسوده در شورای اقتصاد به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، در نهمین جلسه شورای اقتصاد که به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد با اجرای چند طرح وزارتخانه‌های صمت، راه و شهرسازی، اقتصاد و نیرو موافقت شد.

موافقت با جایگزینی ۸۵ هزار کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس

در این جلسه درخواست مشترک وزارتخانه‌های صمت و راه و شهرسازی تحت عنوان طرح جایگزینی ۸۵ هزار دستگاه کامیون و کشنده بالای ۱۰ تن، اتوبوس و مینی‌بوس فرسوده بررسی و پس از ارائه گزارش دستگاه‌های اجرایی از برآورد تعداد، انواع خودروها، میزان و حداکثر صرفه‌جویی سوخت مصرفی در صورت اجرای طرح، با این درخواست موافقت شد.

تایید درخواست مالیاتی وزارت اقتصاد

در این نشست درخواست وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان «تعرفه شرکت‌های معتمد ارائه‌کننده خدمات مالیاتی» مطرح شد که پس ارائه گزارش و توضیحات رئیس سازمان امور مالیاتی، این درخواست به تأیید رسید.

تصویب احداث ۱۵ هزار مگاوات نیروگاه خورشیدی

طرح احداث ۱۵ هزار مگاوات نیروگاه خورشیدی درخواست وزارت نیرو در این جلسه بود که پس از بررسی و تشریح ضرورت‌های اجرای طرح برای تامین برق مورد نیاز کشور، به تصویب رسید.

تجهیز آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تهران با استفاده از فاینانس

استفاده از تسهیلات مالی خارجی (فاینانس) برای تجهیز آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تهران از دیگر مصوبات این جلسه بود که پس ارائه گزارش دستگاه مربوطه به تصویب رسید.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=27682

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰