خداحافظی بعد از یک قرن - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : یکشنبه - ۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 23 June - 2024
2

خداحافظی بعد از یک قرن

  • کد خبر : 32075
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۱
خداحافظی بعد از یک قرن
نمایشگاه خودروی سالانه ژنو پس از گذشت بیش از یک قرن به پایان رسید.

نمایشگاه خودروی سالانه ژنو پس از گذشت بیش از یک قرن به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، برگزارکنندگان این نمایشگاه اظهار کردند که نمایشگاه سالانه خودرو در ژنو سوئیس، پس از بیش از یک قرن به دلیل کاهش علاقه و فضای نامساعد بازار تعطیل می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو که برای اولین‌بار در سال ۱۹۰۵ برگزار شد، در اوج خود حداقل ۱۲۰ غرفه‌دار را به خود جلب کرد. در سال‌های اخیر، رویداد ژنو باید با نمایشگاه‌های بزرگ‌تر و محبوب‌تر در مونیخ و پکن رقابت می‌کرد.

کارشناسان اظهار کردند که عدم علاقه تولیدکنندگان به نمایشگاه ژنو در شرایط سخت صنعتی، رقابت نمایشگاه‌های پاریس و مونیخ که مورد علاقه صنعت داخلی آنهاست و سطوح سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای حفظ چنین شرایطی به عنوان ضربه نهایی برای دور بعدی را به صدا درآورد.

پس از چهار سال وقفه، با شروع توقف سال ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری کووید، برگزارکنندگان نتوانستند راه‌اندازی نمایشگاه را به عنوان شروعی تازه در بهار امسال، به جاده بازگردانند.

برگزارکنندگان اعلام کردند، این تصمیم به دنبال تشخیص این موضوع است که شرایط بازار در اروپا برای موفقیت نسخه‌های آینده مساعد نیست. با این حال، آنها همچنان در حال برنامه ریزی برای برگزاری دوره قطر نمایشگاه ژنو در نوامبر ۲۰۲۵ هستند.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=32075

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰