رشد ۴ درصدی تولید محصولات سایپا - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024
3

رشد ۴ درصدی تولید محصولات سایپا

  • کد خبر : 32150
  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۱
رشد ۴ درصدی تولید محصولات سایپا
مدیرعامل سایپا با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تولید محصولات گروه سایپا روند مناسبی داشته و در اردیبهشت ماه با رشد ۴ درصدی مواجه بودیم گفت که این وعده را به متقاضیان می‌دهیم طرح‌های پیش فروش و فروش فوق العاده استمرار خواهد یافت.

مدیرعامل سایپا با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تولید محصولات گروه سایپا روند مناسبی داشته و در اردیبهشت ماه با رشد ۴ درصدی مواجه بودیم گفت که این وعده را به متقاضیان می‌دهیم طرح‌های پیش فروش و فروش فوق العاده استمرار خواهد یافت.

  به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، جواد توسلی مهر با بیان اینکه گروه سایپا طبق برنامه هدف‌گذاری شده، تولید محصولات خود را دنبال می‌کند و رکوردهای جدیدی در این حوزه ثبت خواهد شد، افزود: در راستای تنظیم بازار خودروی محصولات سایپا و جلوگیری از هر گونه سودجویی و همچنین فراهم کردن شرایط مناسب برای خریداران خودرو، گروه سایپا طرح‌های پیش فروش و فروش فوق العاده متعدد خواهد داشت.

او در ادامه عنوان کرد: گروه سایپا طی اردیبهشت ماه سال جاری میزان تولیدات خود را به ۴۷ هزار و ۱۷۲ دستگاه رسانده، این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته میزان تولید گروه سایپا ۴۵ هزار و ۳۹۳ دستگاه بوده است؛ بر این اساس در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۷۷۹ دستگاه خودرو بیش از اردیبهشت ماه سال گذشته (رشد ۴ درصدی) تولید و روانه بازار شده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین با بیان اینکه سایپا در تولید روزانه، رکوردهای خوبی را ثبت کرده است، گفت: میانگین تولید روزانه سایپا تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری۲۰۱۲ دستگاه بوده و این در شرایطی است که در مدت مشابه سال گذشته میزان تولید روزانه ۱۹۶۷ دستگاه بوده؛ ‌ بدین جهت رشد ۲ درصدی در این حوزه به دست آمده است.

او تصریح کرد: در نیمه دوم سال جاری، ‌تولید روزانه محصولات سایپا به ۲۷۰۰ دستگاه خواهد رسید.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر اینکه آغاز پیش فروش برخی از محصولات سایپا در روز چهارشنبه هفته جاری به مناسبت عیدسعید قربان، در راستای تحقق افزایش تولیدات است، گفت: سعی بر این است که طرح‌های فروش و متنوع‌تری برای ماه‌های پیش رو برگزار شود. لذا به مردم و خریداران خودرو اطمینان می‌دهیم که بازار محصولات سایپا، با نوسان قیمت روبرو نمی‌شود.

توسلی مهر با اشاره به اینکه افزایش تولید محصولات سایپا در شرایطی محقق شده که سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا هم تنوع مناسبی پیدا کرده است و می‌تواند به تمام سلیقه‌ها پاسخ دهد، یادآور شد: در حال حاضر در بخش خودروهای سواری عرضه کننده خودروهای شاهین، اطلس، سهند، کوییک و ساینا هستیم؛ در کنار این محصولات خودروهای وارداتی بنزینی و برقی نیز عرضه می‌شود.

او گفت: در حالی شاهد رشد تولید محصولات سایپا هستیم که صنعت خودروی کشورمان با تحریم‌های ظالمانه غرب روبرو است.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=32150

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰