برخورد با عرضه‌کنندگان روغن موتور خارج از شبکه کالا - پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا | پایگاه خبری خودروهای تجاری سیونا
  • امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024
5
ستاد تنظیم بازار اعلام کرد:

برخورد با عرضه‌کنندگان روغن موتور خارج از شبکه کالا

  • کد خبر : 9288
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
برخورد با عرضه‌کنندگان روغن موتور خارج از شبکه کالا

ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان روغن موتور ملزم به ثبت اطلاعات مربوط به تولید و عرضه در سامانه تجارت داخلی شدند که در صورت تخلف، برخورد قانونی انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خودروهای تجاری (سیونا)، بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در ستاد تنظیم بازار به ریاست «محمدرضا کلامی» دبیر این ستاد، تمامی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان روغن موتور در داخل کشور و حتی مناطق آزاد مکلف شدند اطلاعات مربوط به تولید، توزیع و قیمت فروش خود را در سامانه تجارت، طبق برنامه زمانی ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت کنند.
بر همین اساس ثبت نکردن اطلاعات پس از تاریخ مجاز ابلاغی، به معنی عرضه خارج از شبکه کالا بوده و اقدامات قانونی در این خصوص برای متخلفان در دستورکار قرار خواهد گرفت.
تمامی تولیدکنندگان روغن موتور و تولید کنندگان فعال در مناطق آزاد مکلف به عرضه روغن موتور تولیدی خود بر اساس قیمت‌های مصوب تعیین شده توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است.
همچنین هرگونه افزایش قیمت روغن موتور ممنوع است و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها مکلف هستند ضمن بازرسی از انبارها، مراکز نگهداری و سطح عرضه در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی لازم را انجام دهند.

لینک کوتاه : http://cvna.ir/?p=9288

برچسب ها

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰